Z miłości do gór, aktywności, zainteresowań, ale i konsekwencji życia zawodowego, zdecydowaliśmy się na próbę stworzenia miejsca dedykowanego dla miłośników Beskidu Sądeckiego. Wychodząc naprzeciw podobnym nam ludziom tworzymy Górski Styl jako miejsce w którym odpoczniesz po aktywnym dniu na szlaku czy stoku bądź intensywnym treningu w górach.

W Górskim Stylu otrzymasz także pomoc w organizacji twojego pobytu, a także będziesz miał możliwość testowania sprzętu outdoorowego (elektrostymulacja, zegary multisportowe itp.)

Natalia

Pochodzi z Krynicy-Zdroju. Na co dzień pracuje w jednej z krakowskich korporacji, a po godzinach realizuje swoje pasję związane z górami (biegi górskie, ski-touring). Biega w górach od zaledwie od 4 lat, ale już może się pochwalić niemałymi sukcesami. Od 2016 roku reprezentuje barwy Salomon Suunto Team. Jest pasjonatką gór, biegów górskich, miłośniczką ski-touringu, ratowniczką – kandydatką krynickiej grupy GOPR. Zimą działa jako instruktorka narciarstwa, snowboardu oraz prowadzi m.in zimowe akcje „Bezpieczny Stok”, organizowane m.in przez MSWiA i MEN.

Więcej o Natalii na stronie nataliatomasiak.pl

Przemek

Logistyk i organizator wszelkich działań. Po latach spędzonych w korporacji, zdecydował się na pójście własną drogą. Mówi, że wreszcie złapał wiatr w żagle i się rozkręca. Pasjonuje się sportem, na co dzień współpracuję z renomowaną firmą outdoorową oraz pomaga przy organizacji imprez biegowych.